Mediasa Yayıncılık A.Ş.

Mediasa Yayıncılık A.Ş.
Şirket Hakkında

MediaSa Yayıncılık A.Ş. 2006 yılında kurulmuştur.

ZTV, 2007 yılında "Eğitimde Fırsat Eşitliği" sloganı ile yayına başlamıştır. ZTV ilk gençlik ve eğitim televizyonu olarak kurulmuştur. Sınavlara hazırlanan gençlere akademik desteğinin yanısıra, genel kültür, eğlence, hobi, sağlık, beslenme, yabancı dil, psikoloji, yetişkinlere okuma yazma ve okul öncesi eğitim ile ilgili konularda programlar vermektedir. Halen ZTV WEB olarak internet üzerinden yayına devam etmektedir.

FASHION & TRAVEL MAGAZINE, üç aylık periyotlarla yayınlanan moda ve seyahat içerikli lüks yaşam dergisidir. Gerek baskı kalitesi, gerekse sahip olduğu okuyucu kitlesi ile Türkiye'nin ilk moda ve seyahat dergisi olma ayrıcalığını korumaktadır. Moda ve seyahatın yanında hobi, güzellik, teknoloji, sanat gibi alanlarda da trend yaratan gelişmeleri okuyucularına sunmaktadır.

TATİLSA, Türkiye ve uluslararası müşterilere üstün hizmet vermeyi amaç edinmiş bir turizm acentasıdır. Web üzerinden, telefonla yada direkt olarak müşteri temsilcileri aracılığıyla uçak biletinden araba kiralamaya kadar bütün tatil organizasyon gereksinimlerini karşılamaktadır.